Hakkımızda

Hakkımızda

TAV SEÇİL TURİZM


Ankara’da servis taşımacılığı yapan şirketimiz 1997’den beri hizmet vermektedir. Müşterilerimize en iyi servis taşımacılığı hizmetini sağlama konusunda birçok deneyim ve beceri kazandık.

Personel taşımacılığı ve öğrenci taşımacılığı yapan şirketimiz, Ankara’da en iyi servis taşımacılığı hizmetini sağlamada lider şirkettir. Uygun fiyat politikasını benimseyen şirketimiz farklı servis araçları modelleriyle Ankara’da geniş bir sahaya hizmet sunmaktadır.

Size en yüksek güvenlikli ulaşım hizmetini sunmaya önem veriyoruz. Tüm araçlarımız her zaman bakımlı ve size hizmet etmeye hazır durumda. Firmamız ile güvenli ve keyifli bir yolculuk geçirmeniz önceliğimizdir.

TAV SEÇİL TURİZM, öğrencileri okula ulaştırmanın bizlere emanet edilmesinin bir ayrıcalık ve onur olduğunu düşünmektedir. Şimdiye kadarki en güvenli, en üretken ve verimli okul servisi öğrenci dağıtım sistemine sahip olmak hedefimizdir. Tüm öğrencilerin her gün okula saatinde ulaşmalarını ve öğrenme sürecine aktif olarak katılmaya tam olarak hazır olmalarını sağlamak için ebeveynler, veliler ve okul personeli ile birlikte çalışarak bu hedefe ulaşmaya çalışıyoruz.

TAV SEÇİL TURİZM

Çocuklarınızı güvenle emanet edebilirsiniz!


Her okul günü 2.000’den fazla öğrenciyi yıllık 600.000 km’den fazla taşıyan sürücülerimiz ve destek personelimiz son derece eğitimli, motiveli ve çok deneyimlidir.

Tüm gücümüzü öğrencilere ulaşım hizmetleri sağlamaya adadık. Unutmayın, okul servis araçlarımız, öğrencilerimiz için mevcut en güvenli karayolu ulaşım yöntemi olduğu tartışmasız kanıtlanmıştır.

Öğrencilerinizi her gün zamanında ve öğrenmeye hazır olarak servis duraklarımıza getirerek hedefimize ulaşmamıza yardımcı olmanız için çalışıyoruz. TAV SEÇİL TURİZM siz velilerimize ve öğrencilerinize hizmet vermekten mutluluk duyar. Birlikte öğrencilerimiz için mümkün olan en parlak geleceği garanti edebiliriz.

Müşterilerin memnuniyeti ve mutluluğu onların sürekliliğini sağlar ilkesiyle, memnuniyeti artan müşterilerimiz sayesinde müşteri kapasitemizin arttırılması hedeflenmektedir. Bu hedef doğrultusunda müşteri memnuniyetini izlemek amacıyla sunduğumuz hizmete dair sizlerin görüşüne de önem vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi için oluşturduğumuz formlar değerlendirmeye alınır ve bu formlara göre istatistikler yapılarak hizmet değerlendirmesi gerçekleştirilir.

Uygun olmayan hizmet oluşumunda düzeltici ve önleyici faaliyet talebi açılır. müşteri şikayetlerinin giderilmesi için bu talepteki faaliyetler gerçekleştirilir. Uygunsuzluk durumunda servis takip formu ve günlük raporlar takip edilerek uygunsuzluğu giderecek işlemler yapılır.


Araçlarımızın ve şoförlerimizin özellikleri;

→ Araçlarımız 0-5 yaş arasındadır.

→ Araçlarımızın trafik, kasko ve ferdi koltuk sigortaları yapılmıştır.

→ Periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılmaktadır.

→ Konforlu, ısıtma ve soğutma sistemleri çalışmaktadır.

→ İç ve dış temizlikleri günlük yapılmaktadır.

→ Hava ve yol şartlarına göre tüm teçhizat araçlarımızda bulunmaktadır.

→ Tüm şoförlerimiz alanında uzman kişilerdir.

→ Şoförlerimiz iş deneyimlerinin zirvesinde güler yüzlü kişilerdir.

→ Şoförlerimize tüm eğitimler periyodik şekilde verilmektedir.

→ Şoförlerimiz disiplinli ve sorumluluk sahibi kişilerdir.