Ankara Öğrenci Servisi

Ankara Okul Servisi

Okul Servis Fiyatları

Hayatımızın en değerli varlıkları, geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimi ve eğitim süreci her şeyden önemlidir. Çocuklarımızın hangi okula gittikleri, nasıl eğitim aldıkları bizim için ne kadar önemli ise okullarına güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmaları da o kadar önemlidir. Günümüzde güvenlikten yana birçok sorun yaşarken, çocuklarımızı emin ellere teslim etmek en büyük isteğimiz olmalıdır. Bu aşamada Öğrenci Taşımacılığı Servisi araştırmasında en güvenilir firmalardan hizmet almak isteriz.

Ülkemizde Öğrenci Taşımacılığı Servisi konusunda yasallaşmış önemli kurallar vardır. Ve bu kurallar tüm servis firmaları tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Söz konusu çocukların güvenliği ve rahatlığı olduğunda tüm firmalar özenle hizmet vermeye çalışmaktadır.

Zorunlu eğitim yaşının erken yaşlarda başlaması çocuklarımızın okula gidip gelirken sürekli takip ve kontrol altında olmalarını gerektirmektedir. Servis içerisinde yaşanacak her türlü sorunda mutlaka eğitimli ve tecrübeli personeller ile hizmet verilmesi gerekir.

Öğrenci Taşımacılığı Servisi oldukça özen gerektiren bir sektördür. Ebeveynlerin emaneti olan çocukların okullarına ve okullarından evlerine zamanında ve güvenle ulaştırılması taviz verilmeyecek bir konudur. Bu aşamada Ankara'da en çok tercih edilen firmalardan bir tanesi de 1997 yılından bu yana TAV SEÇİL Turizm'dir. Kalitesi ve tecrübesi ile yıllardır sorunsuz bir hizmet ağı oluşturmuştur.

Okul Öğrenci Servisi: Kayıt Formu

Okul servisine kayıt olmak çok kolay!

Aşağıdaki butonu tıklayarak öğrenciye ait okul servis kaydını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ülkemizde okullarda Öğrenci Taşımacılığı Servisi kullanılmasının avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

→ Çalışan anne ve babaların çocukların okula ulaşımında zamandan tasarruf sağlamaları

→ Okul ve ailelerin maddi açıdan kazanımda olmaları

→ Çocukların güvenle ve konforla okullarına ulaşmalarını sağlamanın en iyi yolu olması

→ Zorlu hava koşullarından çocukların etkilenmeden ulaşımının sağlanması

→ Çocukların okul yolunda yaşayabileceği tehlikelerden korunması

→ Çocukların sosyalleşmesi ve bilgi alış verişinde bulunabilmesi.

Öğrenci Taşımacılığı Servisi hizmet araçlarında en önemli konulardan biri de ilk yardım çantası, yangın söndürme tüpü ve acil durumlarda kullanılacak araç ve gereçlerin eksiksiz olmasıdır. Bu konuda TAV Seçil Turizm araçlarında uzman personeller günlük kontrol sağlayarak eksik olan malzemelerin anında teminatını yapmakta görevlidir.

TAV Seçil Turizm olarak kullandığımız araçlar:

Mercedes Sprinter

Volkswagen Crafter

Ford Transit

Otokar Sultan

Isuzu Novalux modelleridir.

Siz de okul yönetimi olarak Öğrenci Taşımacılığı Servisi hizmeti almak istiyor iseniz, çocuklarınızın güvenle ve konforla ulaşımını sağlamak için TAV Seçil Turizm ile iletişime geçmelisiniz.

Öğrenci taşımacılığında ana politikamız, taşımış olduğumuz öğrencilerimizin güvenlik ve konforunu sağlayarak, kaliteli hizmet anlayışımızla zamanında eksiksiz hizmet vermektir. Yarınlarımızın teminatı, gelecek umutlarımıza en üst düzeyde hizmet verileceğinden emin olabilirsiniz.

'Yarınlarımız emin ellerde!' sloganımız ile sorunsuz ve sınırsız hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yarınlarımız olan çocuklarımızın her konuda olduğu gibi ulaşım konusunda da en üst düzeyde hizmet almasını ve sürekli memnuniyet sağlanmasını hedeflemekteyiz.

Sık Sorulan Sorular

1Okul servisi ücretleri neye göre belirleniyor?
Okul servis ücretleri km. bazında oluşturulan taban fiyatlara her yıl yapılan ilave zamlar eklenerek valiliklerce tespit edilip duyurulmaktadır. Ücretler ilgili okul idareleri veya servis araçları odası ve valiliklerce belirlenen fiyatlar üzerinden uygulanmaktadır.
2Servis araçlarınız kaç yaşında?
Okul servis araçlarımız yönetmeliğin uygun gördüğü yaşı geçmemektedir.
3Araç sürücüsü (şoförü) ve yardımcı rehber eğitim alıyor mu?
Araç sürücülerimiz (şoförlerimiz) ve yardımcı rehberimiz okulların eğitim yılı başlamadan, eğitim süresince belirlenen program dahilinde sürekli eğitimler almaktadır.
4Araçlarınızda emniyet kemeri takmayı zorunlu kılıyor musunuz?
Tüm araçlarımızda emniyet kemerlerini takmak zorunludur. Rutin bir şekilde emniyet kemerlerinin çalışıp çalışmadığı rehber yardımcı tarafından kontrol edilmektedir.
5Güzehgah tespiti neye göre yapılıyor?
Güzergah tespitleri Google Maps aracılığıyla yapılmaktadır. İlgili departmanımız o bölgenin yol durumunu inceleyip en uygun güzergah tespitini yapmaktadırlar.
6Ayakta öğrenci alıyor musunuz?
Hiçbir servis aracımızda ayakta öğrenci alınmamaktadır. Bu konuya şirketimiz özen göstermektedir.
7İlköğretim öğrencilerini bina giriş kapısına kadar bırakıyor musunuz?
Öğrenciler velisi tarafından servise bindirilecek noktadan teslim alınır, dönüşte te aynı şekilde aynı noktada velisine teslim edilir.
8Kışın yoğun hava koşulları için araçlarınızda ne gibi güvenlik önlemleri alınmaktadır?
Kış mevsimi başlarken tüm araçlarımız kar lastiklerini taktırmaktadırlar. Ayrıca zincir, çekme halatı, takoz gibi araç-gereç bulundurulması da tüm araçlarımızda mecburidir.
9Öğrencileri alıp bırakırken herhangi bir gecikme söz konusu oluyor mu?
Bazen yoldaki herhangi bir kaza olayı veya araçlardaki olağan üstü bir arıza durumu meydana geldiğinde velilerimize gecikme konusunda anında bilgi verilmektedir. Araç sürücülerimiz şirketimizdeki ilgili departmanımıza da bilgi iletmektedir.
10Araç sürücüsünü veya yardımcı rehber alımlarında nelere dikkat ediyorsunuz?
Araç sürülerinin ve yardımcı rehber alımlarında sicili, sağlık durumu, tecrübesi ve öğrenci taşımacılığına uygunluğuna dikkat edilmektedir.
11Öğrenciler için koltuk sigortanız mevcut mu?
Tüm araç sürücülerimiz ve yardımcı rehberimiz sigortalı olup, tüm öğrencilerimize de ayrıca koltuk sigortası yapılmaktadır.
12Öğrenci servis kaydını yaptırırken araçlarınızı tek yön ulaşım kullanımı için sözleşme yapılıyor mu?
Evet. Tam ücretin %80'i alınmaktadır.
13Yolculuk anında araçlarınızın hız limiti nedir?
Servis araçlarımız standartlardaki şehir içi ve şehir dışı hız limitine uygun olarak hız yapmaktadırlar. Araçlarımızın hızları anlık GPS sistemi ile kontrol edildiğinden hız aşımına izin verilmemekte ve herhangi bir hız artış probleminde anında müdahale edilmektedir.
14Öğrenci servise binme saatine geç kaldığında, araçlarınızın minimum bekleme süresi nedir?
İstisnai durumlar hariç araçlarımızın servis noktasında öğrenciyi bekleme süresi maksimum 1 dk’yı geçmez.