Personel Taşımacılığı

Ankara Personel Servis Taşımacılığı

Ankara Personel Servisi

Günümüzde ulaşım, en büyük problemlerden biri haline gelmiştir. Özellikle yüksek nüfuslu şehirlerde ve ilçelerde trafik yoğunluğundan kaynaklı toplu taşımalar yolcuların çilesi olmaya başladı. Çalışanlar iş yerlerine uzak mesafede ikamet etmekte ise maalesef ulaşım sorunu nedeniyle iş değiştirmeler bile gerçekleşmektedir. Üstelik trafik kurallarını ihlal eden şoförler de insanların can güvenliğini hiçe saymaktadır. İşte bu nedenlerle günümüzde özel veya kamu kuruluşları özellikle Personel Taşımacılığı Servisi hizmetini tercih etmektedir.

Personel Taşımacılığı Servisi ülkemizde çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Çünkü iş yerine zamanında ve güvenli bir şekilde ulaşmak artık lüks olmaktan çıkmıştır. Bu aşamada en çok tercih edilen firmaların başında TAV Seçil Turizm gelmektedir. 1997 yılından günümüze uzman ve eğitimli kadrosu ile tercih eden tüm işletmelerin memnuniyetini kazanmıştır. Sürekli müşteri memnuniyeti parolasıyla çıktığı yolunda, dakik, güvenli ve konforlu bir ulaşım sağlamayı başarmıştır.

Personel Taşımacılığı Servisi uygulamasında artık yasal uygulamalar doğrultusunda personel eğitimi ve araç içi konfor üst standartlarda yapılmaktadır. TAV Seçil Turizm olarak yasal uygulamaların dışına asla çıkılmadan personel evinden güvenli olarak alınarak, zamanında iş yerlerine ulaştırılmaktadır.

Teklif İste

Personel servisi ile ilgili hemen teklif isteyin!

Şirketimizin en uygun fiyat politikasından faydalanın!

Personel Taşımacılığı Servisi Uygulamasının Iş Yerlerine Sağladığı Kazanımlar Şunlardır;

→ Öncelikle personelin zamanını iyi değerlendirmesini sağlamak ve yolda geçen zaman kaybının önüne geçilmesi

→ Personelin güvenle bir şekilde ulaşımını sağlamış olmak

→ Personelin ulaşımda maddi açıdan sorun yaşamamasını sağlamak

→ Özel araçların tercih edilmesini engelleyerek, trafik yoğunluğunun azaltılmasını sağlamak

→ Özel araçları azaltarak çevre ve hava kirliliğinin önüne geçmek

→ Çalışanların motivasyonlarına katkıda bulunmak

→ Zorlu hava şartlarından personelin en az şekilde etkilenmesini sağlamak.

Personel Taşımacılığı Servisi Hizmeti Veren Firmaların Taşıması Gereken Özellikler;

Hizmet veren firmalarda özellikle bu hizmete uygunluk belgelerinin tam olup olmaması önemlidir. Şoförlerin SRC belgeleri ve Psikoteknik belgeleri mutlaka bulunması gerekmektedir. Ayrıca şoförlerin ilk yardım eğitimi almış olması en önemli şartlardan biridir. Onun dışında firmanın ulaşımda dakiklik kuralını görev edinmesi ve fiyat olarak ülke standartlarının üzerinde olmaması gerekmektedir. Hizmet veren firmaların araç sayılarının yeterli olması önemli özelliklerden biridir. Servis yönetmenliğine uygun araçlar ile hizmet verilmesi gerekmektedir. Servis firmasının referansları da tercih edilme konusunda önemli aşamalardan bir tanesidir. Şoförlerin en az 5 yıl bu sektörde tecrübe sahibi olmaları önemli bir kuraldır.

Personel Taşımacılığı Servisi hizmeti fiyatlarının nasıl belirlendiği ise merak edilen konulardan biridir. Bu aşamada fiyat belirlerken, taşınacak olan personelin sayısı, mesafenin ne seviyede olduğu, firmanın çalışma saatlerinin hangi aralıklarda olduğu gibi konular dikkate alınır. Her servis firması bu konuda farklı yol izleyebilir ancak öncelikli konular bu şekilde belirlenmektedir.

Tav Seçil Turizm Personel Taşımacılığı Servisi olarak uyulması gereken tüm standartlara uymakta ve taşınacak olan her insanın ayrı ayrı sorumluluğunu aldığının farkındadır. Uygun fiyat ve tecrübesi ile en çok tercih edilen firmalar arasında birinci sırada yer almaktadır. Güler yüzlü ve sorumluluk sahibi çalışanları ile sürekli memnuniyet hedeflemektedir. Şoförlerin dış görünüşleri, kılık ve kıyafetleri sürekli takip ve kontrol altında tutulmaktadır. Ayrıca şoförlerin adli kayıtları ve şoförlük yapabilecek psikolojik uygunluğa sahipliği raporlu şekilde kanıtlanmaktadır. Kriz anında çözüm üretebilme ve araç içerisinde personelle olan diyaloğu şoför seçiminde en önemli kurallarından biridir. Yol güzergâhları önceden belirlenip daha kestirme ve sorunsuz ilerlenebilecek yollar belirlenir. Aksi bir durum oluşmadıkça yol güzergâhından çıkma durumu kesinlikle gerçekleştirilmez.

Personel Taşımacılığı Servisi olarak Tav Seçil Turizm‘in araç içerisinde alınan tedbirleri olarak şunları sıralaya biliriz;

Araç içerisinde yangın tüpü, ilk yardım çantası gibi acil yardım malzemeleri sürekli kontrol edilip belirli aralıklarla yenilenmektedir. Araçların personelin konforuna uygun şekilde yapılandırılması sağlanmaktadır. Araç bakımlarının yetkili servislerde yapılıp, zamanında sürekli kontrolü ve takibi yapılmaktadır.

Konfor bakımından tercih ettiğimiz araç modelleri;

Mercedes Sprinter

Volkswagen Crafter

Ford Transit

Otokar Sultan

Isuzu Novalux olarak tercih edilmektedir.

TAV Seçil Turizm verilen hizmetin sorunsuz tamamlanması için sürekli ve düzenli çalışan personelleri tercih etmektedir. Şoföründen amirine kadar çalıştırılan her personel aralıklar halinde kontrollere tabi tutulmaktadır. Yaptığı işin farkında, insan sağlığının ve güvenliğinin her kazancın üstünde olduğu bilincine sahip bir firmadır. Tercih edenlerin sürekli çalışmak istediği ve önce insan anlayışı ile sorunsuz hizmet sağlamayı hedefleyen nadir firmalardan biridir.

Sık Sorulan Sorular

1Personel servis aracı kiralamanın maliyeti nedir?
Servis aracı maliyeti iş tanımına göre farklılıklar göstermektedir. En uygun fiyat politikası ile TAV SEÇİL Turizm size rekabetçi fiyatlar sunacaktır. Personel taşımacılığı ile ilgili şirketimizden teklif istemekten çekinmeyin. Sizlere en uygun fiyat politikası ile yardımcı olacağız.
2Servis aracı kiralarken nelere dikkat etmeliyiz?
Çalışacağınız şirketin kurumsal yapısına, geçmiş deneyimine, çalışmış olduğu referans firma memnuniyetine, faaliyet alanına göre yeterlilik belgelerine sahip olup olmadığına bakılmalıdır. TAV SEÇİL Turizm, güçlü kadrosu, yılların tecrübe ve deneyimi ile tüm mesleki yeterlilik belgelerine sahip bir firmadır.
3Personel servis araçlarınız yeni mi? Yaş aralığı nedir?
Servis araçlarımızın bir çoğu yeni araçlardır. Araçlarımız maksimum 1-5 yaş aralığındadır.
4Araç sürücüleriniz sürekli değişmekte midir?
Biz çalışanlarımızla bir aileyiz. Araç sürücülerimiz uzun yıllar şirketimiz ile çalışanlardır. İstisnai bir durum olmadıkça çalışanlarımızla uzun süreli çalışmaktayız. TAV SEÇİL Turizm, çalışanlarının her zaman desteği ve güvencesidir.
5Ankara’nın her bölgesine hizmet veriyor musunuz?
Evet Ankara’nın tüm bölgelerine hizmet verilmektedir. Ankara’nın her bölgesinde referansımız mevcuttur.
6Şirketiniz kaç yılından beri personel taşımacılığı hizmeti vermektedir?
Şirketimiz 1997’den beri personel taşımacılığı servisi hizmeti veren Ankara’nın köklü firmaları arasında yer almaktadır.